Filmy romantyczne są doskonałe naprawdę na wiele okazji. Uwielbiają oglądać je kobiety, dla których kino pełne miłości to najlepszy sposób na relaks. Romantyczne propozycje filmowe będą też doskonałe na randkę, na miły wieczór we dwoje w domu, na chandrę oraz zimne jesienne popołudnie. Jakie filmy romantyczne warto znać? Poniżej kilka kultowych propozycji czyli filmy romantyczne które musisz zobaczyć:

 • Pretty Woman

  Historia opowiedziana w filmie „Pretty Woman” chwyta za serce każdą romantyczkę. W końcu chyba każda z pań gdzieś w zakątku swojej duszy chciałaby poznać prawdziwego milionera z klasą. Richard Gere był jednym z największych uwodzicieli w poprzednich dekadach, a wraz z piękną Julią Roberts stworzył w tym filmie naprawdę wspaniałą parę. Prostytutka, która ma tak naprawdę sobie mnóstwo szyku i wdzięku i z powodzeniem może stać się kobietą u boku szanowanego mężczyznę – czyż to nie brzmi świetnie?

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Filmy romantyczne które musisz zobaczyć to trylogia o Greyu. To zupełnie nowa propozycja sprzed dosłownie dwóch czy trzech lat, która podbiła serca romantycznych kobiet na całym świecie. Grający w tej trylogii aktor Jamie Dornan to absolutnie seksowny mężczyzna, który ma teraz fanki na całym świecie. Dla każdej romantyczki filmy o Greyu to po prostu pozycja obowiązkowa na zbliżającą się zimę.

 • Listy do M

  Kolejne filmy romantyczne które musisz zobaczyć to produkcje, prawdziwe hity czyli pierwsze oraz druga część „Listów do M”. To film doskonały na jesień i zimę, podczas oglądania którego naprawdę można poczuć ciepło w sercu. Fantastyczna rozrywka nie tylko dla romantyczek, ale tak naprawdę dla całej rodziny, która na pewno przy tych filmach będzie się bardzo dobrze bawić.

 • Pamiętnik

  Film romantyczny "Pamiętnik"Jeden z najbardziej kultowych romantycznych filmów świata to oczywiście „Pamiętnik”. Każda szanująca się miłośniczka melodramatów zwyczajnie uwielbia ten dramat i roni przy nim prawdziwe rzeki łez. To może trochę gorzka historia miłosna ze smutkiem w tle, jednak naprawdę warto ją zobaczyć ze względu na doskonałą grę aktorską oraz piękną muzykę.

Filmów romantycznych nie brakuje, to jedne z częściej kręconych produkcji, ale nie wszystkie są godne uwagi. Te wymienione tutaj to z pewnością filmy, przy których nie można się nudzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here