Warto celebrować kolejne rocznice ślubu. To umacnia związek i staje się takim miłym rytuałem, czymś jedyny w swoim rodzaju dla każdej z par. Rocznica ślubu to nie tylko okazja do tego, by na piękny bukiet kwiatów czekała żona. Panowie także zasługują na swój prezent z okazji rocznicy. Zatem, co kupić mężowi na rocznicę ślubu? Kilka inspiracji poniżej.

Przeżycie wspólne dla pary

Para w kinieNiektórzy odchodzą od prezentów czysto materialnych na rzecz jakiegoś przeżycia. A zatem z okazji rocznicy ślubu można podarować mężowi bilet do teatru lub na koncert, dzięki czemu będzie okazja do wspólnego wyjścia z domu. To zatem taki prezent dla pary. Wyjście i doświadczenie wspaniałego koncertu, spektaklu teatralnego albo spektaklu w operze, stanie się randką, na które z biegiem czasu pary chodzą przecież coraz rzadziej.

Prezent dla melomana

Każdy meloman marzy o nowej płycie albo doskonałych słuchawkach, których jakość dźwięku będzie wspaniała. Jeżeli zatem pojawia się dylemat, co mężowi na rocznicę ślubu, taki upominek z kategorii muzyki powinien być doskonałym wyborem. Dobrej jakości słuchawki to czasami wydatek nawet kilkuset złotych. Jakaś okrągła rocznica ślubu będzie doskonałą okazją by sprawić mężowi taki drogi prezent.

Wyjście do escape room

Jeżeli mąż jest fanem mocnych wrażeń, z pewnością ucieszy się z wyjścia do escape roomu. Tego typu miejsca są zorganizowane praktycznie w każdym większym mieście. Gwarantują odrobinę adrenaliny i fantastycznych przeżyć. Może to być zatem doskonały pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu, a dla męża okazja do wyjścia razem z kolegami. Czasami fajnie jest podarować prezent, z którego ucieszy się i skorzysta tylko i wyłącznie obdarowany. Miłośnicy adrenaliny z pewnością ucieszą się też z prezentu typu przejażdżka samochodem Ferrari po torze wyścigowym.

Lekcja nowej umiejętności

Panowie, którzy lubią się uczyć nowości, z pewnością ucieszą się na przykład z lekcji gotowania albo lekcje gry na gitarze. Trzeba dobrać zajęcia pod kątem zainteresowań konkretnego mężczyzny. Jeżeli jednak pojawia się dylemat odnośnie prezentu i tego co kupić mężowi na rocznicę ślubu, prezent związany z możliwością rozwijania swoich zainteresowań na lekcjach, powinien być dobrym wyborem. To może być lekcja gry na perkusji, lekcje języka obcego, albo wiele innych tego typu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here